Linie tramwajowe:
dzienne:
24
nocne:
8
Linie autobusowe:
normalne:
43
nocne :
8
szczytowe:
żadna
pośpieszne:
9
przyśpieszone:
żadna
Linie tramwajowe dzienne
0 linia okólna,
pl. S. Staszica - Dworzec Główny PKP -
pl. S. Staszica
1
"Wrozamet" - pl. Grunwaldzki -
Biskupin
2
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Tarnogaj
3
Księże Małe - pl. F. Dzierżyńskiego -
Leśnica
4
Oporów - Dworzec Główny PKP -
Biskupin
5
Księże Małe - pl. F. Dzierżyńskiego -
Oporów
6
al. M. Kromera - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) - Podwale -
class="sz9b">Krzyki
7
"Wrozamet" - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) - Podwale -
Krzyki
8
Kowale - pl. bema -
Krzyki
9
Park Południowy - Dworzec Główny PKP - H. Sienkiewicya -
Sępolno
10
Leśnica - pl. F. Dzierżyńskiego -
Biskupin
11
Kowale - pl. F. Dzierżyńskiego -
Grabiszyn
12
"Pafawag" - pl. F. Dzierżyńskiego - Pl. Grunwaldzki -
Biskupin
13
Grabiszynek - Świdnicka -
"Pafawag" i dalej trasą 20
14
Osobowice - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) -
Grabiszynek
15
"Wrozamet" - Pl. 1-go Maja -
Tarnogaj
16
Oporów - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
17
Klecina - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
18
Pilczyce - Kazimierza Wielkiego -
Grabiszyn
19
Księże Małe - Kościuszki -
Park Południowy
20
"Pafawag" - Powstańców Śl. -
Grabiszynek i dalej trasą 13
21
Pilczyce - Dworzec Nadodrze -
"Wrozamet"
22
Pilczyce - pl. PKWN -
Tarnogaj
23
Pilczyce - pl. F. Dzierżyńskiego -
Kowale
Linie tramwajowe nocne
30
Leśnica - pl. F. Dzierżyńskiego -
Księże Małe
31
"Wrozamet" -Dworzec Nadodrze -
Klecina
32
Park Południowy - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
33
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Pilczyce
34
Oporów - Dworzec Główny PKP -
Kowale
35
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Tarnogaj
36
Grabiszynek - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) -
class="sz9b">Osobowice
37
Krzyki - Dworzec Główny PKP -
Pilczyce
Linie autobusowe dzienne
101 Księże Małe - Siechnice
102 Kromera - Pawłowice (kursy do Zakrzowa)
103 pl. Czerwony - Pracze Odrzańskie
104 al. M. Kromera - łozina
105 Sołtysowice - al. M. Kromera
106 Dworzec Świebocki - Lotnisko (Strachowice)
107 Dworzec Świebocki - Klecina
108 Karłowice - Szymanów
109 Dworzec Świebocki - Samotwór
110 Dworzec Główny PKP - Siechnice
111 pl. Grunwaldzki - Kiełczów
113 Dworzec Główny PKP - Krzyki
114 pl. Czerwony - Bieńkowice
115 pl. Grunwaldzki - Czernica Wrocławska
116 Karłowice - Świniary
117 Pracze Odrzańskie - Gałów
118 Rędzin - Sępolno
119 Blacharska - Pafawag
120 pl. W. Wróblewskiego - Terestno
121 Dworzec Świebodzki - Kuźniki
122 Mokry Dwór - Krzyki
123 Kuźniki - Wilkszyn
124 Ratyń - Brzezina
125 Grabiszyn - Brochów
126 Krzyki - Kozanów
127 Wejherowska - Pułtuska
129 Pracze Odrzańskie - żar
130 Polanowice - Kłokoczyce
131 pl. Grunwaldzki - Kiełczowska
133 Dworzec Główny PKP - Klecina
134 Nowy Dwór - Tarnogaj
135 pl. Czerwony - Kozanów
136 pl. Czerwony - Rędzińska
137 Dworzec Główny PKP - Oporów
139 Jerzmanowska - pl. Grunwaldzki
141 pl. Grunwaldzki - Zakrzów
142 Nowy Dwór - Karłowice
143 pl. Czerwony - Kozanów
144 Kamieńskiego - Wojszycka
145 Dworzec Główny PKP - Sępolno
149 Nowy Dwór - pl. Grunwaldzki
150 Krzyki - Wysoka
151 Dworzec Świebodzki - Leśnica
Linie autobusowe pośpieszne
A Karłowice - Oporów
B Dworzec Główny PKP - Leśnica
C Sępolno - Gajowice
E Bartoszowice - Leśnica
F al. M. Kromera - Klecina
H Krzyki - Bartoszowice
K Kamieńskiego - Tarnogaj
M Nowy Dwór - al. M. Kromera
N Dworzec Główny PKP - Psie Pole
Linie mikorbusowe nocne
201 Dworzec Główny PKP - Kiełczowska
202 Dworzec Główny PKP - Nowy Dwór
203 Dworzec Główny PKP - Osiedle Sobeskiego
204 Dworzec Główny PKP - Krzyki
205 Dworzec Główny PKP - Pracze Odrzańskie
206 Dworzec Główny PKP - Poświętne
207 Dworzec Główny PKP - Brochów
208 Dworzec Główny PKP - Jarnołtów