W 1985 roku, jeździły:
Linie tramwajowe:
dzienne:
22
nocne:
9
Linie autobusowe:
normalne:
45
nocne:
7
szczytowe:
żadna
pośpieszne:
6
przyśpieszone:
żadna
Linie tramwajowe dzienne
0 linia okólna,
pl. S. Staszica - Dworzec Główny PKP -
pl. S. Staszica
1
żmigrodzka - pl. Grunwaldzki -
Biskupin
2
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Tarnogaj
3
Księże Małe - pl. F. Dzierżyńskiego -
Leśnica
4
Oporów - Dworzec Główny PKP -
Biskupin
5
Księże Małe - pl. F. Dzierżyńskiego -
Pilczyce
6
al. M. Kromera - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) - Podwale -
Krzyki
7
żmigrodzka - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) - Podwale -
Krzyki
8
Kowale - Grodzka -
Krzyki
9
Park Południowy - Dworzec Główny PKP - H. Sienkiewicya -
Sępolno
10
Leśnica - pl. F. Dzierżyńskiego -
Biskupin
11
Kowale - pl. F. Dzierżyńskiego -
Grabiszyńska (cmentarz)
12
Robotnicza - pl. F. Dzierżyńskiego - Pl. Grunwaldzki -
Sępolno
13
Robotnicza - Podwale -
FAT
14
Osobowice - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) -
al. Przodowników pracy
15
żmigrodzka - Pl. 1-go Maja -
Tarnogaj
16
Oporów - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
17
Klecina - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
18
Pilczyce - Kazimierza Wielkiego -
Grabiszyńska (cmentarz)
19
Księże Małe - Kościuszki -
Park Południowy
20
Robotnicza - Powstańców Śl. - (z powrotem: Grbiszyńska) -
Grabiszyńska
23
Pilczyce - pl. F. Dzierżyńskiego -
Kowale
Linie tramwajowe nocne
30
Leśnica - pl. F. Dzierżyńskiego -
Księże Małe
31
żmigrodzka -Dworzec Nadodrze -
Klecina
32
Park Południowy - pl. F. Dzierżyńskiego -
Sępolno
33
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Pilczyce
34
Oporów - Dworzec Główny PKP -
Kowale
35
Biskupin - Dworzec Główny PKP -
Tarnogaj
36
al. Przodowników Pracy - Kazimierza Wielkiego - (z powrotem: Szewska ) -
Osobowice
37
Krzyki - Dworzec Główny PKP -
Pilczyce
40 Okólna,
pl. Grunwaldzki - Dworzec Nadodrze - Dworzec Główny PKP -
pl. Grunwaldzki
Linie autobusowe dzienne
100 Karłowice - Rędzin
101 Księże Małe - Siechnice
102 Kromera - Pawłowice (kursy do Zakrzowa)
103 pl. Czerwony - Pracze Odrzańskie
104 al. M. Kromera - Szczodre (kursy do łoziny, łosicy, Budziejowic)
105 Sołtysowice - al. M. Kromera
106 Dworzec Świebocki - Lotnisko (Strachowice)
107 Dworzec Świebocki - Klecina
108 Karłowice - Szymanów
109 Dworzec Świebocki - Jarnołtów (kursy do Samotworu)
110 Dworzec Główny PKP - Św. Katarzyna
111 pl. Grunwaldzki - Kiełczów (kursy do piecowic)
112 Karłowice - Polanowice
113 Dworzec Główny PKP - Krzyki (linia o kilku rozgałęzieniach do Ołtaszyna i Wojszyc)
114 pl. Czerwony - Bieńkowice
115 pl. Grunwaldzki - Kamieniec Wrocławski (kursy do Wojnowa, Dobrzykowic, Czernicy Wrocławskiej)
116 pl. Grunwaldzki - Świniary
117 Pracze Odrzańskie - Gałów
118 Karłowice - Sępolno (kursy do Wojnowa)
119 Blacharska - Pafawag
120 pl. W. Wróblewskiego - Opatowice (w dni robocze kursy do Teresna)
121 linia okólna - Dworzec Świebocki - (Strzegomska - Legnicka) - Dworzec Świebocki
123 Tarnogaj - Mokry Dwór
123 Pilczyce - Wilkszyn (kursy do WSK - Bystrzycka)
124 Ratyń - Mokra
125 Grabiszynek - Brochów
126 Krzyki - Pilczycka
127 Wejherowska - Pułtuska
129 Pracze Odrzańskie - żar
130 al. M. Kromera - Kłokoczyce
131 pl. Grunwaldzki - Litewska
133 Dworzec Główny PKP - Klecina
134 Nowy Dwór - Tarnogaj
135 pl. Czerwony - Kozanów
136 pl. Czerwony - Rędzińska
137 Dworzec Świebodzki - Oporów
139 Jerzmanowska - pl. Grunwaldzki
141 pl. Grunwaldzki - Zakrzów
142 Nowy Dwór - Karłowice
143 pl. Czerwony - Kozanów
144 Karłowice - Partynice
145 Dworzec Główny PKP - Sępolno
149 Nowy Dwór - pl. Grunwaldzki
150 Krzyki - Wysoka
151 Dworzec Świebodzki - Leśnica
Linie autobusowe pośpieszne
A Karłowice - Oporów
B Dworzec Główny PKP - Leśnica
C Sępolno - Gajowice
D Zakrzów - Dworzec Główny PKP
E Biskupin - Leśnica
F al. M. Kromera - Klecina
H Krzyki - Biskupin
K Karłowice - Tarnogaj
M Nowy Dwór - al. M. Kromera
N Dworzec Główny PKP - Litewska
Linie autobusowe nocne
201 Dworzec Główny PKP - Zakrzów
202 Dworzec Główny PKP - Nowy Dwór
203 Dworzec Główny PKP - Zakrzów
204 Dworzec Główny PKP - Krzyki
205 Dworzec Główny PKP - Pracze Odrzańskie
206 Dworzec Główny PKP - Różanka
207 Dworzec Główny PKP - Brochów